ERJ:n alaiset estekilpailut
Kilpailut järjestetään Gestüt Elkenburghissa
Kilpailupäivä on 25.03.2014, VIP 18.03.2014 (klo 10:00)
Vastuuhenkilö Noreen (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen graftstallions@gmail.com
Viestin otsikoksi ERJ 001-005
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. 100cm
2. 100cm


Osallistujat / Tulokset

1. 100cm
1. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ocean Diamond  
2. Oresama (VRL-02753) - Kärmeniemen Pikkuvarpunen VH13-018-0636  
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Toteemihevari  
4. Yogi (VRL-00072) - Joogin Marmeladi VH14-018-0084  
5. Ljusia (VRL-02751) - Vsedga Élegantnyj VEC VH13-001-0143  
6. turjake (VRL-07415) - Mulberry Mochasippi 
7. turjake (VRL-07415) - Ponnydalens Winny 
8. Ljusia (VRL-02751) - Marttojen Majesteettinen Majoneesi VH13-018-1281 
9. Vibaja (VRL-00727) - Potentiaali 
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Krokotiilinkyynel VH11-018-0724 
11. Pöpi (VRL-10625) - She's So Shy 
12. Dani (VRL-03561) - Illusia 
13. Jannica (VRL-04799) - De Coon 
14. Dani (VRL-03561) - Llawn Lleuad Dawn VH13-025-0053 
15. Dani (VRL-03561) - Avalon Blues 
16. Ljusia (VRL-02751) - Newster ox VH01-003-6302 
17. Soarin (VRL-10086) - Moon Silkkii 
18. Noreen (VRL-05766) - Caper of Krofnock 
19. Suvi (VRL-01248) - Cresendon Latte VH14-018-0187 
20. Suvi (VRL-01248) - Fredrika CRE VH13-029-0229 
21. turjake (VRL-07415) - Carusos Kermit 
22. Soarin (VRL-10086) - GL Leopold 
23. Noreen (VRL-05766) - Makrahoan 
24. Noreen (VRL-05766) - Carusos Lagros 
25. Yogi (VRL-00072) - Pohjolan Tuuli-Kuiskaus VH12-018-0490 
26. Suvi (VRL-01248) - Melinda CRE VH13-035-0199 
27. Yogi (VRL-00072) - Joogin Savusydän VH14-018-0085 
28. Vibaja (VRL-00727) - Missy May VH12-035-0213 
29. Soarin (VRL-10086) - Steffi Twister Z 
30. suba (VRL-12468) - Zerstörung 

2. 100cm
1. suba (VRL-12468) - Tiilikan Nasu  
2. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ocean Diamond  
3. Noreen (VRL-05766) - Makrahoan  
4. Ljusia (VRL-02751) - Herring Celeswintha Errai VH14-001-0009  
5. Yogi (VRL-00072) - Pohjolan Tuuli-Kuiskaus VH12-018-0490  
6. Ljusia (VRL-02751) - Vsedga Élegantnyj VEC VH13-001-0143 
7. Suvi (VRL-01248) - Cresendon Latte VH14-018-0187 
8. Dani (VRL-03561) - Llawn Lleuad Dawn VH13-025-0053 
9. turjake (VRL-07415) - Istria Marysia 
10. Dani (VRL-03561) - Illusia 
11. Vibaja (VRL-00727) - Potentiaali 
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Toteemihevari 
13. turjake (VRL-07415) - Istria Filimon 
14. Vibaja (VRL-00727) - Missy May VH12-035-0213 
15. Noreen (VRL-05766) - Caper of Krofnock 
16. Soarin (VRL-10086) - Steffi Twister Z 
17. Jannica (VRL-04799) - De Coon 
18. Soarin (VRL-10086) - GL Leopold 
19. Yogi (VRL-00072) - Joogin Marmeladi VH14-018-0084 
20. Ljusia (VRL-02751) - Herring Sigrún Clementine VH14-001-0012 
21. Soarin (VRL-10086) - Moon Silkkii 
22. Oresama (VRL-02753) - Kärmeniemen Pikkuvarpunen VH13-018-0636 
23. Dani (VRL-03561) - Avalon Blues 
24. Suvi (VRL-01248) - Melinda CRE VH13-035-0199 
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Krokotiilinkyynel VH11-018-0724 
26. Noreen (VRL-05766) - Carusos Lagros 
27. turjake (VRL-07415) - Istria Odelinde 
28. Pöpi (VRL-10625) - She's So Shy 
29. Yogi (VRL-00072) - Joogin Savusydän VH14-018-0085 
30. Suvi (VRL-01248) - Fredrika CRE VH13-029-0229