ERJ:n alaiset estekilpailut
Kilpailut järjestetään Gestüt Elkenburghissa
Kilpailupäivä on 24.03.2014, VIP 18.03.2014 (klo 10:00)
Vastuuhenkilö Noreen (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen graftstallions@gmail.com
Viestin otsikoksi ERJ 001-005
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. 100cm
2. 100cm


Osallistujat / Tulokset

1. 100cm
1. turjake (VRL-07415) - Mulberry Mochasippi  
2. Yogi (VRL-00072) - Joogin Marmeladi VH14-018-0084  
3. Dani (VRL-03561) - Avalon Blues  
4. Soarin (VRL-10086) - Steffi Twister Z  
5. Noreen (VRL-05766) - Carusos Lagros  
6. Suvi (VRL-01248) - Fredrika CRE VH13-029-0229 
7. Noreen (VRL-05766) - Caper of Krofnock 
8. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ocean Diamond 
9. Vibaja (VRL-00727) - Potentiaali 
10. Ljusia (VRL-02751) - Newster ox VH01-003-6302 
11. Jannica (VRL-04799) - De Coon 
12. turjake (VRL-07415) - Ponnydalens Winny 
13. Yogi (VRL-00072) - Joogin Savusydän VH14-018-0085 
14. Soarin (VRL-10086) - GL Leopold 
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Toteemihevari 
16. Noreen (VRL-05766) - Makrahoan 
17. Dani (VRL-03561) - Llawn Lleuad Dawn VH13-025-0053 
18. Vibaja (VRL-00727) - Missy May VH12-035-0213 
19. Soarin (VRL-10086) - Moon Silkkii 
20. turjake (VRL-07415) - Carusos Kermit 
21. Ljusia (VRL-02751) - Marttojen Majesteettinen Majoneesi VH13-018-1281 
22. Suvi (VRL-01248) - Cresendon Latte VH14-018-0187 
23. Dani (VRL-03561) - Illusia 
24. suba (VRL-12468) - Zerstörung 
25. Suvi (VRL-01248) - Melinda CRE VH13-035-0199 
26. Pöpi (VRL-10625) - She's So Shy 
27. Oresama (VRL-02753) - Kärmeniemen Pikkuvarpunen VH13-018-0636 
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Krokotiilinkyynel VH11-018-0724 
29. Ljusia (VRL-02751) - Vsedga Élegantnyj VEC VH13-001-0143 
30. Yogi (VRL-00072) - Pohjolan Tuuli-Kuiskaus VH12-018-0490 

2. 100cm
1. Noreen (VRL-05766) - Makrahoan  
2. turjake (VRL-07415) - Istria Filimon  
3. Jannica (VRL-04799) - De Coon  
4. Ljusia (VRL-02751) - Vsedga Élegantnyj VEC VH13-001-0143  
5. Dani (VRL-03561) - Avalon Blues  
6. Pöpi (VRL-10625) - She's So Shy 
7. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ocean Diamond 
8. Vibaja (VRL-00727) - Missy May VH12-035-0213 
9. Yogi (VRL-00072) - Joogin Savusydän VH14-018-0085 
10. Suvi (VRL-01248) - Fredrika CRE VH13-029-0229 
11. Noreen (VRL-05766) - Caper of Krofnock 
12. Soarin (VRL-10086) - Steffi Twister Z 
13. Soarin (VRL-10086) - GL Leopold 
14. Dani (VRL-03561) - Llawn Lleuad Dawn VH13-025-0053 
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Toteemihevari 
16. Yogi (VRL-00072) - Pohjolan Tuuli-Kuiskaus VH12-018-0490 
17. Oresama (VRL-02753) - Kärmeniemen Pikkuvarpunen VH13-018-0636 
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Krokotiilinkyynel VH11-018-0724 
19. Yogi (VRL-00072) - Joogin Marmeladi VH14-018-0084 
20. Ljusia (VRL-02751) - Herring Celeswintha Errai VH14-001-0009 
21. turjake (VRL-07415) - Istria Odelinde 
22. Noreen (VRL-05766) - Carusos Lagros 
23. turjake (VRL-07415) - Istria Marysia 
24. Suvi (VRL-01248) - Melinda CRE VH13-035-0199 
25. Suvi (VRL-01248) - Cresendon Latte VH14-018-0187 
26. Soarin (VRL-10086) - Moon Silkkii 
27. Ljusia (VRL-02751) - Herring Sigrún Clementine VH14-001-0012 
28. suba (VRL-12468) - Tiilikan Nasu 
29. Dani (VRL-03561) - Illusia 
30. Vibaja (VRL-00727) - Potentiaali