ERJ:n alaiset estekilpailut
Kilpailut järjestetään Gestüt Elkenburghissa
Kilpailupäivä on 23.03.2014, VIP 18.03.2014 (klo 10:00)
Vastuuhenkilö Noreen (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen graftstallions@gmail.com
Viestin otsikoksi ERJ 001-005
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. 100cm
2. 100cm


Osallistujat / Tulokset

1. 100cm
1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Krokotiilinkyynel VH11-018-0724  
2. Noreen (VRL-05766) - Caper of Krofnock  
3. Soarin (VRL-10086) - Steffi Twister Z  
4. Yogi (VRL-00072) - Joogin Marmeladi VH14-018-0084  
5. Pöpi (VRL-10625) - She's So Shy  
6. turjake (VRL-07415) - Ponnydalens Winny 
7. Dani (VRL-03561) - Illusia 
8. Dani (VRL-03561) - Avalon Blues 
9. turjake (VRL-07415) - Carusos Kermit 
10. Jannica (VRL-04799) - De Coon 
11. suba (VRL-12468) - Zerstörung 
12. Vibaja (VRL-00727) - Potentiaali 
13. Suvi (VRL-01248) - Melinda CRE VH13-035-0199 
14. Soarin (VRL-10086) - Moon Silkkii 
15. Noreen (VRL-05766) - Carusos Lagros 
16. Yogi (VRL-00072) - Joogin Savusydän VH14-018-0085 
17. Ljusia (VRL-02751) - Marttojen Majesteettinen Majoneesi VH13-018-1281 
18. Suvi (VRL-01248) - Cresendon Latte VH14-018-0187 
19. Soarin (VRL-10086) - GL Leopold 
20. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ocean Diamond 
21. Vibaja (VRL-00727) - Missy May VH12-035-0213 
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Toteemihevari 
23. Noreen (VRL-05766) - Makrahoan 
24. Ljusia (VRL-02751) - Newster ox VH01-003-6302 
25. Yogi (VRL-00072) - Pohjolan Tuuli-Kuiskaus VH12-018-0490 
26. turjake (VRL-07415) - Mulberry Mochasippi 
27. Dani (VRL-03561) - Llawn Lleuad Dawn VH13-025-0053 
28. Ljusia (VRL-02751) - Vsedga Élegantnyj VEC VH13-001-0143 
29. Oresama (VRL-02753) - Kärmeniemen Pikkuvarpunen VH13-018-0636 
30. Suvi (VRL-01248) - Fredrika CRE VH13-029-0229 

2. 100cm
1. Ljusia (VRL-02751) - Vsedga Élegantnyj VEC VH13-001-0143  
2. Vibaja (VRL-00727) - Potentiaali  
3. Suvi (VRL-01248) - Melinda CRE VH13-035-0199  
4. Noreen (VRL-05766) - Carusos Lagros  
5. Noreen (VRL-05766) - Makrahoan  
6. suba (VRL-12468) - Tiilikan Nasu 
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Krokotiilinkyynel VH11-018-0724 
8. Noreen (VRL-05766) - Caper of Krofnock 
9. Yogi (VRL-00072) - Pohjolan Tuuli-Kuiskaus VH12-018-0490 
10. Soarin (VRL-10086) - GL Leopold 
11. turjake (VRL-07415) - Istria Odelinde 
12. Dani (VRL-03561) - Illusia 
13. Jannica (VRL-04799) - De Coon 
14. turjake (VRL-07415) - Istria Filimon 
15. Soarin (VRL-10086) - Moon Silkkii 
16. Oresama (VRL-02753) - Kärmeniemen Pikkuvarpunen VH13-018-0636 
17. Vibaja (VRL-00727) - Missy May VH12-035-0213 
18. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ocean Diamond 
19. Ljusia (VRL-02751) - Herring Celeswintha Errai VH14-001-0009 
20. Suvi (VRL-01248) - Fredrika CRE VH13-029-0229 
21. Dani (VRL-03561) - Avalon Blues 
22. Suvi (VRL-01248) - Cresendon Latte VH14-018-0187 
23. Yogi (VRL-00072) - Joogin Marmeladi VH14-018-0084 
24. Pöpi (VRL-10625) - She's So Shy 
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Toteemihevari 
26. Dani (VRL-03561) - Llawn Lleuad Dawn VH13-025-0053 
27. turjake (VRL-07415) - Istria Marysia 
28. Yogi (VRL-00072) - Joogin Savusydän VH14-018-0085 
29. Ljusia (VRL-02751) - Herring Sigrún Clementine VH14-001-0012 
30. Soarin (VRL-10086) - Steffi Twister Z