ERJ:n alaiset estekilpailut
Kilpailut järjestetään Gestüt Elkenburghissa
Kilpailupäivä on 22.03.2014, VIP 18.03.2014 (klo 10:00)
Vastuuhenkilö Noreen (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen graftstallions@gmail.com
Viestin otsikoksi ERJ 001-005
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. 100cm
2. 100cm


Osallistujat / Tulokset

1. 100cm
1. turjake (VRL-07415) - Mulberry Mochasippi  
2. Noreen (VRL-05766) - Makrahoan  
3. Ljusia (VRL-02751) - Marttojen Majesteettinen Majoneesi VH13-018-1281  
4. Dani (VRL-03561) - Avalon Blues  
5. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ocean Diamond  
6. turjake (VRL-07415) - Ponnydalens Winny 
7. Dani (VRL-03561) - Llawn Lleuad Dawn VH13-025-0053 
8. Ljusia (VRL-02751) - Newster ox VH01-003-6302 
9. Ljusia (VRL-02751) - Vsedga Élegantnyj VEC VH13-001-0143 
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Toteemihevari 
11. Pöpi (VRL-10625) - She's So Shy 
12. Jannica (VRL-04799) - De Coon 
13. Yogi (VRL-00072) - Joogin Savusydän VH14-018-0085 
14. Noreen (VRL-05766) - Carusos Lagros 
15. Soarin (VRL-10086) - GL Leopold 
16. Vibaja (VRL-00727) - Potentiaali 
17. turjake (VRL-07415) - Carusos Kermit 
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Krokotiilinkyynel VH11-018-0724 
19. Suvi (VRL-01248) - Fredrika CRE VH13-029-0229 
20. Noreen (VRL-05766) - Caper of Krofnock 
21. Oresama (VRL-02753) - Kärmeniemen Pikkuvarpunen VH13-018-0636 
22. Soarin (VRL-10086) - Moon Silkkii 
23. Yogi (VRL-00072) - Pohjolan Tuuli-Kuiskaus VH12-018-0490 
24. Soarin (VRL-10086) - Steffi Twister Z 
25. Yogi (VRL-00072) - Joogin Marmeladi VH14-018-0084 
26. Suvi (VRL-01248) - Cresendon Latte VH14-018-0187 
27. Vibaja (VRL-00727) - Missy May VH12-035-0213 
28. Suvi (VRL-01248) - Melinda CRE VH13-035-0199 
29. suba (VRL-12468) - Zerstörung 
30. Dani (VRL-03561) - Illusia 

2. 100cm
1. Ljusia (VRL-02751) - Herring Celeswintha Errai VH14-001-0009  
2. Suvi (VRL-01248) - Melinda CRE VH13-035-0199  
3. Dani (VRL-03561) - Llawn Lleuad Dawn VH13-025-0053  
4. turjake (VRL-07415) - Istria Odelinde  
5. Jannica (VRL-04799) - De Coon  
6. Suvi (VRL-01248) - Fredrika CRE VH13-029-0229 
7. Ljusia (VRL-02751) - Herring Sigrún Clementine VH14-001-0012 
8. Suvi (VRL-01248) - Cresendon Latte VH14-018-0187 
9. turjake (VRL-07415) - Istria Marysia 
10. Noreen (VRL-05766) - Makrahoan 
11. Noreen (VRL-05766) - Caper of Krofnock 
12. Yogi (VRL-00072) - Pohjolan Tuuli-Kuiskaus VH12-018-0490 
13. Soarin (VRL-10086) - Moon Silkkii 
14. Oresama (VRL-02753) - Kärmeniemen Pikkuvarpunen VH13-018-0636 
15. Vibaja (VRL-00727) - Potentiaali 
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Toteemihevari 
17. Vibaja (VRL-00727) - Missy May VH12-035-0213 
18. Pöpi (VRL-10625) - She's So Shy 
19. Soarin (VRL-10086) - GL Leopold 
20. Dani (VRL-03561) - Illusia 
21. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ocean Diamond 
22. turjake (VRL-07415) - Istria Filimon 
23. suba (VRL-12468) - Tiilikan Nasu 
24. Dani (VRL-03561) - Avalon Blues 
25. Yogi (VRL-00072) - Joogin Savusydän VH14-018-0085 
26. Noreen (VRL-05766) - Carusos Lagros 
27. Yogi (VRL-00072) - Joogin Marmeladi VH14-018-0084 
28. Ljusia (VRL-02751) - Vsedga Élegantnyj VEC VH13-001-0143 
29. Soarin (VRL-10086) - Steffi Twister Z 
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Krokotiilinkyynel VH11-018-0724