ERJ:n alaiset estekilpailut
Kilpailut järjestetään Gestüt Elkenburghissa
Kilpailupäivä on 21.03.2014, VIP 18.03.2014 (klo 10:00)
Vastuuhenkilö Noreen (VRL-05766)
Tulokset arvotaan tulosautomaatilla, lyhyellä arvonnalla
Vviralliset tulokset tulevat ajallaan esille VRL:n tulosarkistoon

Max. kolme (3) hevosta / ratsastaja / luokka
Hevonen kerran (1) yhteen luokkaan, maksimissaan kahteen (2) eri luokkaan
Osallistujia otetaan jokaiseen luokkaan 30
Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen! 

Osallistuminen
Osallistuminen osoitteeseen graftstallions@gmail.com
Viestin otsikoksi ERJ 001-005
Muodossa:
Luokka [rv]
ratsastaja (VRL-*****) - hevosen virallinen nimi

Väärin ilmoittautuneet hylätään. Mikäli osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, laita ne saman luokkaotsikon alle (esim. Luokat 1 & 2)

Luokat
1. 100cm
2. 100cm


Osallistujat / Tulokset

1. 100cm
1. Jannica (VRL-04799) - De Coon  
2. Vibaja (VRL-00727) - Missy May VH12-035-0213  
3. Noreen (VRL-05766) - Carusos Lagros  
4. Suvi (VRL-01248) - Fredrika CRE VH13-029-0229  
5. turjake (VRL-07415) - Mulberry Mochasippi  
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Toteemihevari 
7. suba (VRL-12468) - Zerstörung 
8. Soarin (VRL-10086) - Moon Silkkii 
9. Soarin (VRL-10086) - Steffi Twister Z  
10. Noreen (VRL-05766) - Caper of Krofnock 
11. Yogi (VRL-00072) - Joogin Savusydän VH14-018-0085 
12. Ljusia (VRL-02751) - Newster ox VH01-003-6302 
13. Yogi (VRL-00072) - Joogin Marmeladi VH14-018-0084 
14. Dani (VRL-03561) - Avalon Blues 
15. Suvi (VRL-01248) - Cresendon Latte VH14-018-0187 
16. Ljusia (VRL-02751) - Marttojen Majesteettinen Majoneesi VH13-018-1281 
17. Oresama (VRL-02753) - Kärmeniemen Pikkuvarpunen VH13-018-0636 
18. Dani (VRL-03561) - Illusia 
19. Vibaja (VRL-00727) - Potentiaali 
20. Noreen (VRL-05766) - Makrahoan 
21. Ljusia (VRL-02751) - Vsedga Élegantnyj VEC VH13-001-0143 
22. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ocean Diamond 
23. Suvi (VRL-01248) - Melinda CRE VH13-035-0199 
24. Soarin (VRL-10086) - GL Leopold 
25. turjake (VRL-07415) - Carusos Kermit 
26. Dani (VRL-03561) - Llawn Lleuad Dawn VH13-025-0053 
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Krokotiilinkyynel VH11-018-0724 
28. Pöpi (VRL-10625) - She's So Shy 
29. Yogi (VRL-00072) - Pohjolan Tuuli-Kuiskaus VH12-018-0490 
30. turjake (VRL-07415) - Ponnydalens Winny 

2. 100cm
1. Soarin (VRL-10086) - Moon Silkkii  
2. turjake (VRL-07415) - Istria Marysia  
3. Ljusia (VRL-02751) - Vsedga Élegantnyj VEC VH13-001-0143  
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Krokotiilinkyynel VH11-018-0724  
5. Yogi (VRL-00072) - Joogin Marmeladi VH14-018-0084  
6. Yogi (VRL-00072) - Joogin Savusydän VH14-018-0085 
7. Vibaja (VRL-00727) - Missy May VH12-035-0213 
8. Jannica (VRL-04799) - De Coon 
9. Dani (VRL-03561) - Llawn Lleuad Dawn VH13-025-0053 
10. Noreen (VRL-05766) - Makrahoan 
11. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ocean Diamond 
12. Soarin (VRL-10086) - Steffi Twister Z 
13. Ljusia (VRL-02751) - Herring Sigrún Clementine VH14-001-0012 
14. turjake (VRL-07415) - Istria Filimon 
15. Vibaja (VRL-00727) - Potentiaali 
16. Suvi (VRL-01248) - Cresendon Latte VH14-018-0187 
17. Oresama (VRL-02753) - Kärmeniemen Pikkuvarpunen VH13-018-0636 
18. Dani (VRL-03561) - Avalon Blues 
19. Soarin (VRL-10086) - GL Leopold 
20. turjake (VRL-07415) - Istria Odelinde 
21. Suvi (VRL-01248) - Melinda CRE VH13-035-0199 
22. Noreen (VRL-05766) - Carusos Lagros 
23. Pöpi (VRL-10625) - She's So Shy 
24. Dani (VRL-03561) - Illusia 
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Toteemihevari 
26. Yogi (VRL-00072) - Pohjolan Tuuli-Kuiskaus VH12-018-0490 
27. Suvi (VRL-01248) - Fredrika CRE VH13-029-0229 
28. suba (VRL-12468) - Tiilikan Nasu 
29. Ljusia (VRL-02751) - Herring Celeswintha Errai VH14-001-0009 
30. Noreen (VRL-05766) - Caper of Krofnock